Elbląskie śniadanie z TVP 2

Program :Pytanie na Śniadanie

Program :Pytanie na Śniadanie
W sobotę rano zapraszamy elblążan na starówkę. Nasze miasto będzie tam gościło redakcję programu „Pytanie na śniadanie”. Ten poranny magazyn telewizyjnej Dwójki, będzie nadawany na żywo z naszego miasta w godzinach od 8 do 10.

„Pytanie na śniadanie” to jeden z najpopularniejszych porannych programów w kraju. Cieszymy się, że sobotni odcinek PnŚ będzie nadawany właśnie z Elbląga. W trakcie czterech wejść na antenę telewizji, mieszkańcy całego kraju dowiedzą się m.in. o trwających w Elblągu Mistrzostwach Świata w siatkówce na siedząco – Tomasz Woźny z IKS Atak, współorganizator MŚ przybliży telewidzom tę dyscyplinę sportu. O Dniach Elbląga i ofercie turystycznej miasta oraz regionu będą opowiadali: dyrektor biura promocji Urzędu Miejskiego Hanna Laska-Kleinszmidt, komandor Jachtklubu Elbląskiego Stanisław Bogdan Justyński oraz Marek Kamm, oficer rowerowy. Z kolei prezydent miasta Jerzy Wilk opowie o obchodach 777 rocznicy Elbląga.

Podczas nagrania odbędzie się także wspólne, otwarte śniadanie dla mieszkańców, na które serdecznie zaprasza elblążan prezydent Jerzy Wilk. Za symboliczną złotówkę na mieszkańców będzie czekała kawa i coś słodkiego.

Prowadzącą program z Elbląga będzie Marzena Sienkiewicz. Nagrania będą realizowane na nabrzeżu rzeki Elbląg oraz na Starym Rynku.

Serdecznie zapraszamy!