Dni Elbląga 2014 – zmiany w organizacji ruchu

Podczas zbliżających się Dni Elbląga wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu na Starym Mieście i na ulicy Warszawskiej. Prosimy mieszkańców przemieszczających się w tamtych okolicach o uważne zapoznanie się ze zmianami.

•    20  czerwca br. od godz. 6.00 do godz. 22.00, w celu przeprowadzenia koncertu w ramach Dni Elbląga 2014, zajęta zostanie ulica Stary Rynek od skrzyżowania tej ulicy z ul. Wigilijną i Św. Ducha do skrzyżowania ul. Stary Rynek z ul. Garbary i Studzienną bez możliwości przejazdu przez ulicę Stary Rynek na skrzyżowaniu z ul. Rybacką i ul. Kowalską oraz wydzielony odcinek ul. Rzeźnickiej i Mostowej.

•    21 i 22  czerwca br. od godz. 16.00 do godz. 23.00, w celu przeprowadzenia koncertów na Wyspie Spichrzów, odbywających się w ramach Dni Elbląga 2014, zamknięty zostanie dla ruchu pojazdów odcinek ul. Warszawskiej – od skrzyżowania tej ulicy z ul. Grochowską (zjazd z mostu na Rzece Elbląg) do skrzyżowania z ul. Orlą bez możliwości dojazdu do ulic: Kupiecka, Tartaczna, Wybrzeże Gdańskie.