Prezydent zaprasza przedsiębiorców

Chcesz inwestować w Elblągu? Rozważasz możliwości finansowania inwestycji? A może interesują Cię dotacje unijne? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś pozytywnie to spotkanie w Elbląskim Parku Technologicznym jest właśnie dla Ciebie. Na spotkanie zaprasza prezydent Elbląga Jerzy Wilk.


W środę, 26 lutego br. o godzinie 12:00 w Elbląskim Parku Technologicznym przy ul. S. Sulimy 1 odbędzie się spotkanie ekspertów- praktyków, na co dzień zajmujących się obsługą projektów inwestycyjnych z przedsiębiorcami.

Podczas spotkania dowiecie się Państwo  jakie projekty inwestycyjne mają największe szanse na uzyskanie bezzwrotnych dotacji unijnych. Kolejnym istotnym tematem będzie finansowanie wkładów własnych oraz inne formy finansowania projektów inwestycyjnych. Specjalnie dla Państwa zaprosiliśmy: przedstawiciela Polskiej Kompanii Doradczej z Warszawy oraz Banku Gospodarstwa Krajowego z Olsztyna.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i jest możliwy po mailowym lub telefonicznym zgłoszeniu. Zgłoszenia przyjmuje sekretariat Elbląskiego Parku Technologicznego
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 55 239 34 67

Zapraszam. Prezydent Elbląga Jerzy Wilk.