Elbląg walczy o 100 tys. zł

Miasto z którego pochodzisz? Miasto w którym mieszkasz? A może miasto z którym wiążą cię inne wspomnienia? Które z nich jest Twoim ulubionym? Zagłosuj w rankingu Turniej Miast, może dzięki Tobie Elbląg wygra kampanię promocyjną w serwisach Zumi i Onet. Liczba głosów przeliczana jest na procent liczby mieszkańców, aby małe miasta miały taką samą szansę na wygraną jak te większe. Urząd Miejski w Elblągu przystąpił do akcji promocyjnej.Każde miasto powiatowe, bez względu na jego wielkość, ma szanse zająć pierwsze miejsce w konkursie na ulubione miasto. Wystarczy tylko oddać głos na Elbląg na stronie turniejmiast.zumi.pl.

Włodarzom miast zależy, by wypromować swoją miejscowość. Nagrodą są bowiem niemałe pieniądze – 100 tysięcy złotych przeznaczonych na promocję w portalu Onet.pl i serwisie Zumi.pl. Jedyna okazja, by cała Polska usłyszała i o Naszym ulubionym mieście – gdzie żyje się godnie, zawsze coś się dzieje, zmienia na lepsze, a mieszkańcom nie brakuje inicjatywy i pomysłów, by miasto piękniało, rozwijało się, a ludziom żyło się coraz lepiej.

Zagłosuj na Elbląg!

Informacje o konkursie „Turniej miast” otrzymały urzędy miasta, także Urząd Miejski w Elblągu, który przystąpił do inicjatywy. W marketingu nieoceniony jest Internet!  Lokalny patriotyzm nie pozwala pozostać obojętnym, gdy konkurencja nie śpi. Nie dać się wyprzedzić – to zadanie dla ambitnych miast i miłośników własnego regionu. Tak więc głosów przybywa, serwery się przegrzewają, a organizatorzy zacierają ręce z uciechy, że mieszkańcom mniejszych miast nie jest wszystko jedno, co inni myślą o ich miejscowości.

Elblążanie mamy jeszcze szansę wygrać. Nie poddawajcie się bez walki! Tak więc szable w dłoń, tzn. wszyscy do klawiatur komputerów! Na pewno macie się czym pochwalić! Małe miasto, wielka sprawa! To Wasza mała ojczyzna, którą czas zademonstrować światu.

Regulamin Turnieju