Made in Elbląg - czekamy na kolejne zgłoszenia

Made in Elbląg
Trwa konkurs Made in Elbląg, którego ideą jest wyłonienie najlepszych elbląskich produktów i usług oraz ich promocja na rynku regionalnym, krajowym i międzynarodowym. W konkursie mogą wziąć udział przedsiębiorstwa, osoby fizyczne, podmioty ekonomii społecznej, które mają siedzibę lub filię na terenie Elbląga, a ich produkt lub usługa zgłoszone do konkursu są wytwarzane wyłącznie w Elblągu.

Produkt sygnowany znakiem Made in Elbląg ma stać się wizytówką naszego miasta. Chcemy promować dorobek gospodarczy Elbląga i wzmacniać lokalnych przedsiębiorców – mówi Arkadiusz Kowalczyk z Biura Prezydenta Miasta. Produkty i usługi zgłaszane do konkursu muszą być wprowadzone na rynek na minimum 3 miesiące przed złożeniem wniosku konkursowego. Nie wprowadza się ograniczeń co do branży. Do konkursu można zgłaszać również produkty lub usługi nagradzane w innych konkursach – dodaje Arkadiusz Kowalczyk.

Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach: Start up – dla podmiotów działających do 12 miesięcy oraz dla firm działających powyżej roku.

Deklaracje zgłoszeniowe można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź dostarczyć listownie w zaklejonej kopercie z dopiskiem Konkurs „Made in Elbląg” do siedziby Organizatora (Urząd Miejski w Elblągu ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg, pok. 100). Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 2 czerwca 2014 roku.

Dokumenty do pobrania:
Regulamin
Wniosek