Koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej na 25-lecie Szpitala

Fot. Ryszard Siwiec

25-lecie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego - Fot. Ryszard Siwiec
Wczoraj wiceprezydent Janusz Hajdukowski wziął udział w uroczystych obchodach 25-lecia Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Zebrani goście mieli okazję wysłuchać wspaniałego koncertu z udziałem doskonałego akordeonisty, Marcina Wyrostka, a także Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pod batutą swojego maestro Marka Mosia. Janusz Hajdukowski w imieniu władz miasta przekazał list gratulacyjny dla dyrekcji i pracowników szpitala.

 

 

Dyrekcja i Pracownicy
Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu

Z okazji jubileuszu ćwierćwiecza istnienia Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego chciałbym złożyć wszystkim pracownikom serdeczne gratulacje i przekazać słowa uznania za codzienną pracę na rzecz tysięcy pacjentów z Elbląga i okolicznych miejscowości.

25 lat istnienia tej szacownej placówki to nie tylko powód do dumy i satysfakcji dla jej twórców, byłych i obecnych pracowników, ale przede wszystkim chluba dla miasta. Szpital systematycznie podnosi jakość usług medycznych i infrastruktury, czego dowodem jest dobiegająca właśnie końca budowa nowego bloku operacyjnego o standardach na poziomie europejskim.

Szpital Wojewódzki od wielu lat plasuje się w czołówkach najbardziej prestiżowych rankingów, a w województwie warmińsko-mazurskim jest liderem branży medycznej. Tutaj każdy pacjent może liczyć na troskliwą i profesjonalną pomoc zapewnianą przez wykwalifikowany personel medyczny, wspierany przez wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny, rehabilitacyjny i medyczny.

Jeszcze raz gratuluję znakomitego jubileuszu i życzę wszystkim pracownikom Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego pomyślności w życiu osobistym oraz samych sukcesów w pracy zawodowej.