Konkurs "Made inElbląg"

Wyłonienie najlepszych elbląskich produktów i usług oraz ich promocja na rynku regionalnym, krajowym i za granicą to idea konkursu Made in Elbląg.


Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:
- „Start up” – dla podmiotów działających do 12 miesięcy
- dla podmiotów działających powyżej 12 miesięcy (fat fish).

W konkursie mogą wziąć udział przedsiębiorstwa, osoby fizyczne, podmioty ekonomii społecznej, które mają siedzibę lub filię na terenie Elbląga; których produkt lub usługa zgłoszone do konkursu są wytwarzane tylko i wyłącznie w Elblągu. Produkty i usługi mogą być zgłaszane do udziału w konkursie „MADE IN ELBLĄG” przez wytwarzające je podmioty, które wprowadziły produkt lub usługę minimum na 3 miesiące przed złożeniem wniosku konkursowego.
Konkurs jest elementem Strategii Promocji Elbląga i wpisuje się w budowanie, rozwój Marki Elbląg.

- Made in Elbląg to znak, który będzie rozpoznawany. Kampania ta ma promować i podkreślać te sektory gospodarki, które są z naszym miastem związane. Ma także zwracać uwagę na to, co nowego pojawi się w Elblągu. – powiedział Grzegorz Nowaczyk, Prezydent Elbląga.


Warunkiem udziału w konkursie „MADE IN ELBLĄG” jest złożenie w terminie od 1 lutego do 10 maja 2013 r. kompletnego wniosku wraz z oświadczeniami, stanowiącego załącznik do regulaminu. Dokumenty można przesyłać w wersji elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź dostarczyć listownie w zaklejonej kopercie z dopiskiem Konkurs „Made in Elbląg” do siedziby Organizatora (Urząd Miejski w Elblągu ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg, pok. 100).

wniosek dostępny jest tu: - kliknij