AGROMAX KIA oficjalnym sponsorem elbląskiej Strefy Kibica

Autoryzowany Dealer KIA – Agromax został oficjalnym sponsorem elbląskiej Strefy Kibica organizowanej podczas turnieju UEFA EURO 2012.

Mimo że w Elblągu nie odbędzie się żadne ze spotkań piłkarskiego święta UEFA miasto zachęca do dopingowania polskiej reprezentacji. Poza dopingiem Agromax zaprasza do odwiedzania Strefy Kibica, gdzie uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi modelami koncernu KIA Motors, w tym z prawdziwą perłą - długo oczekiwanym, fantastycznie przyjętym przez Klientów i zbierającym pochlebne recenzje modelem KIA Ceed. W czasie trwania turnieju elbląski Dealer zaprasza także na jazdy testowe samochodami marki. Dla wszystkich tych, którzy w najbliższym czasie planują zakup samochodu KIA dostępne będą limitowane edycje ze specjalnymi pakietami akcesoriów.

W przerwach między meczami uczestnicy będą mieli okazję spróbowania swoich sił w licznych konkursach i quizach na temat marki KIA, motoryzacji a także samego EURO 2012, w których wygrać będzie można oficjalne gadżety turnieju UEFA.

Nie lada gratkę Dealer przygotował dla użytkowników samochodów KIA Motors.  Wszystkie osoby, które przyjadą do Strefy Kibica samochodami, którym zbliża się termin przeglądu lub wystąpiła usterka, wymagająca naprawy, będą mogli  zostawić swój samochód w specjalnie do tego przygotowanej sekcji. Pracownicy Agromax osobiście odstawią go do serwisu a następnego dnia przywiozą  bezpośrednio do domu Klienta.

- Piłka nożna kojarzy się z prawdziwą pasją, dynamizmem oraz niebywałymi emocjami. Są to cechy, które przypisać można wszystkim osobom młodym duchem, do których adresowana jest oferta koncernu KIA Motors. Są to w końcu przeżycia, którymi chcemy się dzielić ze swoimi Klientami – mówi Michał Walczyński, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Agromax.

Zaangażowanie się Autoryzowanego Dealera KIA – Agromax w organizację Strefy Kibica w Elblągu jest kolejnym elementem promocji utrwalającym pozycję marki KIA (w tym modeli z 7-letnią gwarancją) na rynku motoryzacyjnym.