Logo Miasta Elbląg

Zagłosuj na zieleń w Elblągu!

1 

Miasto Elbląg zaprasza mieszkańców do odwiedzenia naszego stoiska promocyjnego w Centrum Handlowym Ogrody w najbliższą sobotę.

Na miejscu będzie można:
oddać głos w Zielonym Budżecie 2026,
zapoznać się ze wszystkimi projektami zgłoszonymi do głosowania,
porozmawiać o programie i dowiedzieć się więcej zielonych inwestycjach.

Dla osób, które wezmą udział w głosowaniu, przygotowaliśmy drobne upominki związane z zielenią i ekologią.

To doskonała okazja, aby mieć realny wpływ na rozwój terenów zielonych w naszym mieście. Razem zazielenimy Elbląg!

CH Ogrody
Sobota 06.06.2026 r.
11:00-17:00

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności