Logo Miasta Elbląg

Wspólne kolędowanie z zespołem muzycznym „SZWAGRY” pod kierownictwem Bartosza Krzywdy

Szwagry

W dniu 15 stycznia 2025 roku w sali koncertowej Ratusza Staromiejskiego w Elblągu odbyło się niezwykłe wydarzenie zorganizowane przez Prezydenta Miasta oraz Stowarzyszenie „TACY SAMI” prowadzący Warsztat Terapii Zajęciowej przy ul. Beniowskiego 68– wspólne kolędowanie z zespołem muzycznym „SZWAGRY” pod kierownictwem Bartosza Krzywdy. Spotkanie zorganizowano z myślą o osobach z niepełnosprawnościami, którzy wraz z przedstawicielami samorządu mogli zaśpiewać najpiękniejsze polskie kolędy. We wspólnym kolędowaniu uczestniczyli również zaproszeni i zaprzyjaźnieni goście z gmin Godkowo i Orneta oraz zespoły takie jak: „Coolturalni”, „Melodie”, „Ornecianie”, którzy również zaprezentowali się na scenie sali koncertowej. Koncert kolęd był nie tylko okazją do wspólnego muzykowania, ale także do integracji i budowania więzi między społecznością, o czym świadczyły nawiązywane znajomości i prowadzone rozmowy. O wyjątkowej atmosferze świadczy fakt, że padły deklarację kontynuowania wspólnego spędzania czasu w obliczu muzyki i tańca.

Dziękujemy wszystkim za piękny czas oraz wyjątkową atmosferę.

 

 

Galeria zdjęć

Szwagry 7 Szwagry 6 Szwagry 5 Szwagry 4 Szwagry 3 Szwagry 2 Szwagry 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności