Logo Miasta Elbląg

Uczcili pamięć francuskich żołnierzy

Dziś 14 lipca przypada Święto Narodowe Republiki Francuskiej, rocznica zburzenia Bastylii.

Z tej okazji Grażyna Kluge - Przewodnicząca Rady Miejskiej w Elblągu i Artur Zieliński, sekretarz miasta oddali hołd żołnierzom francuskim poległym w latach 1942-1944 w Elblągu i okolicach, spoczywającym na cmentarzu Agrykola.

Przedstawiciele elbląskiego samorządu złożyli kwiaty przy alianckich grobach na elbląskim cmentarzu Agrykola. Przypomnijmy, że francuskie Compiegne jest miastem partnerskim Elbląga.

Galeria zdjęć

bastylia 25 4 bastylia 25 3 bastylia 25 2 bastylia 25 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności