Logo Miasta Elbląg

Stop zwolnieniom z WF. Zapraszamy nauczycieli i trenerów na bezpłatną konferencję

Konferencja

Organizatorzy akcji „Stop zwolnieniom z WF” w Elblągu zapraszają nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów i wszystkich zainteresowanych na bezpłatną konferencję z udziałem wybitnych przedstawicieli świata sportu, biznesu, służb mundurowych, życia społecznego.

Konferencja odbędzie się 7 stycznia 2025 r. (wtorek) w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek 25. Początek o godz. 12:00. Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby otrzymać zaświadczenie o ukończeniu formy doskonalenia należy wypełnić formularz rejestracyjny (dostępny pod linkiem https://docs.google.com/forms/d/1EkIrzbGrEpURWJnpUo_AjwlIikctaAnIw1BviHKTaUg/edit)

Program akcji „Stop zwolnieniom z WF”

godz. 9:00 Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR, Al. Grunwaldzka 135 w Elblągu

Lekcja wychowania fizycznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych z Elbląga poprowadzona przez dwukrotnego mistrza olimpijskiego w judo Waldemara Legienia.

godz. 12:00 Konferencja w Ratuszu Staromiejskim ul. Stary Rynek 25 w Elblągu. 

Debata z udziałem ekspertów
godz. 12.00 powitanie gości
godz. 12:10 - 12:45 Od podwórka na szczyt: jak inspirować młodych sportowców? 

Uczestnicy panelu:

  • Waldemar Legień, dwukrotny mistrz olimpijski w judo
  • Przemysław Zamojski, koszykarz, uczestnik igrzysk olimpijskich w Tokio i Paryżu
  • Rafał Rocki, lekkoatleta, uczestnik igrzysk paralimpijskich w Tokio i Paryżu
  • Krzysztof Wiłkomirski, judoka, prezes Polskiego Związku Judo, uczestnik igrzysk olimpijskich w Atenach i Pekinie 
  • Krzysztof Kamiński, judoka, uczestnik igrzysk olimpijskich w Barcelonie 

godz. 12:45-13:20 Czy sportowa przeszłość to atut na rynku pracy? 

Uczestnicy panelu:

  • gen. broni Marek Sokołowski, Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych
  • płk. Piotr Pankowski, Dowódca 16 Pułku Logistycznego
  • insp. Tomasz Piaskowski, Komendant Miejski Policji w Elblągu
  • Piotr Kowal, Wiceprezydent Elbląga
  • Piotr Wójcik, Prezes Zarządu Meble Wójcik Sp. z o.o.


godz. 13:20 – 13:30 przerwa

godz. 13:30-14:10 Sport szkolny: więcej niż tylko gra. Sport jako narzędzie rozwoju osobowości dziecka. 

Uczestnik panelu:

  • Mariusz Wlazły, mistrz i wicemistrz świata w siatkówce, uczestnik igrzysk olimpijskich w Pekinie 

Organizatorzy: Urząd Miejski w Elblągu, UKS Olimpia Judo Elbląg, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, Zespół Szkół i Placówek Sportowych z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Polskich Olimpijczyków, Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu. 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności