Logo Miasta Elbląg

Planowane ogłoszenie o naborze w programie „Mikroretencja”

WFOSiGW

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie informuje, że ogłoszenie o naborze wniosków dla Grantobiorców w ramach programu „Mikroretencja” zaplanowano na 17 kwietnia br. Rozpoczęcie przyjmowania wniosków planowane jest od 18 maja br.

Program „Mikroretencja” to wsparcie działań służących zatrzymywaniu i wykorzystywaniu wód opadowych, poprawie bilansu wodnego oraz zwiększaniu odporności na skutki zmian klimatu.

 Zachęcamy do regularnego śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej.  Więcej informacji już wkrótce! https://wfosigw.olsztyn.pl/

Szczegółowe informacje można uzyskać także pod numerem telefonu: 89 650 05 89.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności