Logo Miasta Elbląg

Obchody 105. rocznicy Bitwy Warszawskiej

Obchody 105. rocznicy Bitwy Warszawskiej

Prezydent Elbląga Michał Missan, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Elblągu Grażyna Kluge oraz Prezes Zarządu Okręgu Gdańskiego Związku Piłsudczyków RP Andrzej Adamczyk zapraszają do udziału w obchodach 105. rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Obchody odbędą się 15 sierpnia br. o godz. 12:00 przy Pomniku Twórców Niepodległości przy ul. Rycerskiej w Elblągu. 

Program: 

- odegranie hymnu państwowego Rzeczpospolitej Polskiej,

- przemówienia okolicznościowe,

- Apel Pamięci i salwa honorowa,

- składanie kwiatów.

 

Jednocześnie informujemy, że w związku z obchodami, w godz. 11:00 -13:30 wyłączony z ruchu pojazdów będzie odcinek ul. Rycerskiej od skrzyżowania z ul. Giermków i ul. Wigilijną do wysokości przejścia dla pieszych przy Placu Słowiańskim. W tym czasie autobusowa komunikacja miejska pojedzie objazdem.

 

więto_wojska_polskiego 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności