Logo Miasta Elbląg

Miasto z dofinansowaniem na podgrzewaną murawę!

PHOTO-2026-02-02-15-13-38 

Gmina Miasto Elbląg pozyskała dofinansowanie na realizację projektu „Modernizacja piłkarskiego stadionu miejskiego przy ul. Agrykola w Elblągu”, obejmującego wykonanie podgrzewania murawy! Prezydent Elbląga Michał Missan podpisał dziś umowę z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

 

W ramach projektu zaplanowano działania przygotowawcze, realizację systemu podgrzewanie murawy, zakup, dostawę i montaż stojaków rowerowych oraz wykonanie tablicy informacyjnej.

 

Projekt dofinansowany w ramach Programu infrastruktury sportowej w województwach 2025 ze środków samorządu województwa i Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Całkowita wartość projektu: 6 547 084,00 zł

Dofinansowanie: 2 400 000,00 zł, 

w tym:

- dotacja celowa z samorządu województwa: 1 200 000,00 zł

- dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej: 1 200 000,00 zł

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności