Logo Miasta Elbląg

Maturzystki i maturzyści przystąpili do egzaminów!

Matury 2025

W poniedziałek, 5 maja, maturzystki i maturzyści w całej Polsce przystąpili do egzaminu z języka polskiego. Łącznie w dniach 5-22 maja w Elblągu do egzaminu maturalnego przystępują 1024 osoby - w tym 858 po raz pierwszy i 166 po raz kolejny. 

Prezydent Elbląga Michał Missan wraz z wiceprezydentami Katarzyną Wiśniewską i Piotrem Kowalem odwiedzili uczennice i uczniów III Liceum Ogólnokształcącego, by życzyć im powodzenia i połamania piór przed rozpoczęciem egzaminu. 

Szczegóły, dotyczące liczby maturzystów i poszczególnych egzaminów, do których przystępują, tutaj: Matury_2025 

Galeria zdjęć

Matury 2025 10 Matury 2025 9 Matury 2025 8 Matury 2025 7 Matury 2025 6 Matury 2025 5 Matury 2025 4 Matury 2025 3 Matury 2025 2 Matury 2025 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności