Logo Miasta Elbląg

Kolejna karetka dla elbląskiego szpitala!

Karetka

Firma Leier Polska S. A. przekazała Szpitalowi Miejskiemu św. Jana Pawła II karetkę sanitarną do transportu chorych. Firma Leier pokryła koszty podatku i akcyzy oraz przygotowania dokumentów, przeglądu technicznego, niezbędnych napraw i przewozu samochodu do Polski.  

Karetka to dar Firmy Leier Polska S.A. dla Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu w celu jeszcze lepszego funkcjonowania  dla Pacjentów i ich komfortu. To już 4 ambulans przekazany Szpitalowi przez przedsiębiorstwo  w ciągu ostatniej dekady.

- Przez 23 lata byłem związany w ratownictwem medycznym. Tym bardziej doceniam wkład przedsiębiorstwa w zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pacjentom – podkreśla Michał Missan, prezydent Elbląga.

Jeszcze raz dziękujemy firmie Leier, którą dziś reprezentowali prokurent Wilhelm Hipsag i wiceprezes zarządu Krzysztof Kwiatkowski.

Galeria zdjęć

Karetka nowa 9 Karetka nowa 8 Karetka nowa 7 Karetka nowa 6 Karetka nowa 5 Karetka nowa 4 Karetka nowa 3 Karetka nowa 2 Karetka nowa 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności