Logo Miasta Elbląg

Kajkowe Spotkania z Naturą – Plener Malarski w Parku Kajki!

Plener_Malarski 

Urząd Miejski w Elblągu, Stowarzyszenie Bez Lipy! oraz Pracownia ToNieZiemia serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie:

19 lipca (piątek)
Start: godz. 11:00
Polana z górką, Park Kajki
Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona)

Czeka nas wspólne malowanie przyrody z różnych perspektyw – zainspirujemy się otaczającą zielenią, spokojem i urokiem parku Kajki. Plener potrwa około 3/4 godziny, a następnie zaprezentujemy efekty naszej pracy w formie wystawy otwartej - powstanie spontaniczna galeria pod gołym niebem.

Spotkanie z naturą i sztuką w lekkim, swobodnym klimacie to doskonała okazja, by:

zatrzymać się w codziennym biegu,

rozbudzić wrażliwość na przyrodę,

poczuć, jak ważna jest troska o nasze wspólne środowisko,

a przy okazji... dać się ponieść twórczej energii!

Nie trzeba być artystą – wystarczy chęć, ciekawość i otwartość na naturę. Wszystko, co potrzebne do malowania, zapewniamy na miejscu.

Do zobaczenia w Parku  Kajki – niech przyroda nas zainspiruje!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności