Logo Miasta Elbląg

Dzień Pracodawcy w ANS

Dzień Pracodawcy w ANS
14 maja w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu odbył się Dzień Pracodawcy pod hasłem „Bezpieczeństwo zaczyna się od wiedzy”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Instytut Ekonomiczny i było połączone z obchodami 90-lecia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz 20-lecia ZUS Oddział w Elblągu.

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu oraz przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego w Elblągu, Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Meble Wójcik Sp. z o.o. w Elblągu. 

Urząd Miejski w Elblągu jest jednym z największych pracodawców w naszym mieście.  W  ramach realizowanej polityki prozawodowej urząd oferuje studentom i absolwentom szkół możliwość odbycia praktyk, staży oraz zatrudnienie w strukturach administracji samorządowej.

Dzień Pracodawcy umożliwił studentom uzyskanie wszelkich informacji dotyczących możliwych ścieżek kariery zawodowej. 

iGJ0uO2i 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności