Logo Miasta Elbląg

86. rocznica wybuchu II wojny światowej

86. rocznica wybuchu II wojny światowej

Władze Elbląga zapraszają mieszkanki i mieszkańców na obchody 86. rocznicy wybuchu II wojny światowej, która odbędzie się 1 września 2025 r. o godz. 10.00 na cmentarzu przy ul. Agrykola, przy Krzyżu Katyńskim w Elblągu.

Program:

- odegranie hymnu państwowego Rzeczpospolitej Polskiej;
- przemówienia okolicznościowe;
- Apel pamięci i salwa honorowa;
- składanie kwiatów.

Informujemy jednocześnie, że „W ramach treningu doskonalącego system alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 86. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, w dniu 1 września 2025 r. o godz. 12.00 nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy (syrena) trwający 1 minutę”. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności