Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej - Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej
Wczorajsza sesja była ostatnią, w której jako radni uczestniczyli: Jerzy Wilk Przewodniczący Rady Miejskiej  oraz Jerzy Wcisła Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej. Obaj Panowie w ostatnich wyborach parlamentarnych zostali obdarzeni mandatem zaufania mieszkańców i będą reprezentowali nasze miasto w Sejmie i Senacie. Posiedzenie było więc okazją do pogratulowania sukcesu wyborczego oraz podziękowania za dotychczasową pracę w elbląskim samorządzie.


- „Serdecznie gratuluję wygranej. Zarówno Pan poseł elekt Jerzy Wilk, jak i Pan senator elekt Jerzy Wcisła to wieloletni samorządowcy, którzy znają problemy naszego miasta. Liczę na współpracę z obu Panami i mam nadzieję, że wspólnie uda nam się je rozwiązywać dla dobra naszych mieszkańców” – podkreślał podczas sesji Prezydent Witold Wróblewski.
Obaj nowo wybrani parlamentarzyści podziękowali mieszkańcom za oddane głosy, a także radnym za współpracę. Zadeklarowali jednocześnie, że nadal będą działać na rzecz swojego miasta.
 - „Moja przygoda z samorządem lokalnym przynajmniej na 4- letnią kadencję zostaje zakończona. Obiecuję jedno – że będę Waszym posłem. To miasto jest mi drogie. Obiecuję, że Was nie zawiodę” -  deklarował Jerzy Wilk.
 - „Miałem zaszczyt i przyjemność podejmować decyzje ważne dla Elbląga, to były dobre lata.  Za chwilę na innej sali będę podejmował decyzje ważne w skali kraju  - dobre dla Polski, ale nadal będę patrzył na interesy Elbląga” – zaznaczył natomiast Jerzy Wcisła.

 

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej - Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej - Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej - Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej - Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej - Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej - Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej - Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej

Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej - Podziękowanie za pracę w Radzie Miejskiej