Seniorze – już jutro wybierz „Kierunek: Zdrowie”

Seniorze – już jutro wybierz „Kierunek: Zdrowie”

Seniorze – już jutro wybierz „Kierunek: Zdrowie” - Seniorze – już jutro wybierz „Kierunek: Zdrowie”

Już jutro - 8 marca odbędzie się kolejne spotkanie w ramach bezpłatnej kampanii prozdrowotnej pn. „Kierunek: Zdrowie”. Tym razem seniorzy ćwiczyć będą aerobic i gimnastykę codzienną. Uczestnicy spotkania będą mieli również okazję degustować zdrową żywność przygotowaną przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00 w hali sportowo – widowiskowej MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej 135. Z uwagi na charakter zajęć prosimy o luźny, sportowy ubiór i obuwie zmienne.

Tematyka jutrzejszego spotkania brzmi – Wracamy do lat 80-tych. Aerobic dance i gimnastyka codzienna. Zajęcia ruchowe poprowadzą Panie: Katarzyna Bukowska, mgr fizjoterapii, instruktor programu dance - fitness Salsation®, certyfikowany trener personalny, instruktor pilates, instruktor sportu o specjalności pływanie, instruktor sportu osób niepełnosprawnych o specjalności pływanie i gier zespołowych, od 6 lat instruktor aqua fitness oraz Anna Boba, nauczyciel WF z SP 11.

Po warsztatach uczestnicy spotkania będą mogli spróbować zdrowych potraw i przekąsek przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych. Na niektóre dania będzie można uzyskać przepisy.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów.
Projekt został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec www.fundusz.grupazywiec.pl