Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi
W Kamieniczkach Elbląskich odbyło się spotkanie Prezydenta Witolda Wróblewskiego z przedstawicielami wszystkich służb mundurowych funkcjonujących na terenie naszego miasta oraz stowarzyszeń i związków kombatanckich.
Przedświąteczne spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, Żandarmerii, Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Urzędu Celnego,  Aresztu Śledczego oraz środowisk kombatanckich było przede  wszystkim okazją do podsumowania mijającego roku. Prezydent przedstawił uczestnikom aktualną sytuację w mieście oraz główne założenia na rok 2017.


- "Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim służbom za współpracę. Wiele działań podejmowanych na rzecz zapewnienia porządku i bezpieczeństwa w mieście nie byłoby możliwych do zrealizowania, gdyby nie Wasze wsparcie. Dziękuję także za działania podejmowane na co dzień – wspólne patrole, kontrole, za udział w uroczystościach miejskich. Cieszę się również, że trwa współpraca na płaszczyźnie edukacji – mam na myśli klasy mundurowe - podkreślał Prezydent Witold Wróblewski. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzę wszystkim radości, spokoju i spełnienia wszystkich planów”.


- "Atmosfera wokół naszych jednostek jest w mieście bardzo dobra. Cieszę się, że władze miasta są tak przychylne wojsku. Życzyłbym wszystkim takiej  atmosfery, jaka jest w Elblągu" – podsumował płk Robert Orłowski zastępca dowódcy 16 PDZ. 


Za dotychczasową współpracę dziękowali również elbląscy kombatanci. Spotkanie zakończyły świąteczne życzenia i łamanie opłatkiem.  Spotkanie uświetnił występ artystyczny zespołu wokalno – instrumentalnego Jagiellończyk z ZSO nr 2.

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi

Spotkanie ze służbami mundurowymi - Spotkanie ze służbami mundurowymi