Lodowisko na czas rewii będzie nieczynne

plakat

plakat - plakat


W najbliższy czwartek i piątek (24 i 25 listopada) na elbląskim lodowisku Helena odbędzie się Moskiewska Rewia na Lodzie „Królowa Śniegu”. W związku z organizacją imprezy na cztery dni obiekt MOSiR-u będzie wyłączony z funkcjonowania.

Po raz drugi  do Elbląga zawita Moskiewska Rewia na Lodzie, która zaprezentuje fantastyczne baśniowe widowisko dla dzieci, oparte na motywach baśni H. Ch. Andersena „Królowa Śniegu”. Jest to premiera tego spektaklu w naszym mieście, a na uwagę w nim zasługuje doskonała i oryginalna oprawa muzyczna opracowana przez Olgę Kondraszową, choreografia pełna popisów jazdy figurowej na lodzie, wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła czy efekty pirotechniczne. Zespół rewii był jedną z głównych atrakcji na Międzynarodowym Festiwalu Paryż w latach 2005, 2007, 2008 i 2010. Widowisko wyreżyserowane przez Olgę Kondraszową, oparte jest na jednej z najsłynniejszych i najpopularniejszych baśni dla dzieci.

Rewia „Królowa Śniegu” zaprezentowana zostanie publiczności aż siedmiokrotnie. W czwartek (24 listopada) widowisko będzie można zobaczyć w następujących godzinach: 8:30, 10:30, 12:30 i 14:30. Natomiast na piątek (25 listopada) zaplanowany trzy sesje na których rewia będzie prezentowana - o godz. 8:30, 10:30 i 12:30. Informacje o biletach można uzyskać w siedzibie agencji Magart, która jest organizatorem rewii, pod nr tel. (42) 636-04-28 lub (42) 636-04-29.

W związku z organizacją rewii na cztery dni elbląskie lodowisko Helena zostanie wyłączone z użytku. Z obiektu MOSiR nie będzie można korzystać od środy (23.11) do soboty (26.11). W tych dniach odwołane zostają nie tylko ogólnodostępne ślizgawki, ale także treningi na lodzie oraz zajęcia na sali fitness i na sali do tenisa stołowego. Wznowienie wszystkich zajęć nastąpi w niedzielę 27 listopada. Za utrudnienia przepraszamy wszystkich zainteresowanych.

Tekst i fot. MOSiR

ulotka

ulotka - ulotka