Kup bilet na pucharowy mecz KRAM Startu Elbląg

kup bilety na pucharowy mecz KRAM Startu Elbląg

kup bilety na pucharowy mecz KRAM Startu Elbląg - kup bilety na pucharowy mecz KRAM Startu Elbląg

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz EKS Start Elbląg informują, iż mecz rewanżowy 3 rundy Challenge Cup pomiędzy KRAM Start Elbląg, a austriackim zespołem UHC Müllner Bau Stockerau odbędzie się w sobotę 19 listopada. Bilety na to spotkanie będzie można zakupić już od najbliższej środy 16 listopada.

Piłkarki ręczne KRAM Start Elbląg są na najlepszej drodze, by znaleźć się w kolejnej rundzie Challenge Cup. Nasze szczypiornistki w pierwszym meczu trzeciej rundy europejskich pucharów pokonały UHC Müllner Bau Stockerau 28:17. Jedenastobramkowa przewaga wypracowana w Austrii sprawiła, że elblążanki są faworytkami meczu rewanżowego.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz EKS Start Elbląg informują, iż mecz rewanżowy 3 rundy Challenge Cup pomiędzy KRAM Start Elbląg a austriackim zespołem UHC Müllner Bau Stockerau odbędzie się w Hali Sportowo – Widowiskowej przy alei Grunwaldzkiej 135 w sobotę 19 listopada o godzinie 18:30. Bilety na to spotkanie będzie można nabyć od środy do piątku w godzinach 14:00 – 20:00 w Recepcji Sportowej HSW (wejście od strony PWSZ) oraz w dniu meczu od godziny 16:00 w cenach 5 zł – bilet ulgowy oraz 10 zł – bilet normalny.

Jednocześnie informujemy, iż wstęp na to spotkanie odbywać się będzie wyłącznie za okazaniem biletu zakupionego w kasie. Karnety obowiązują wyłącznie na mecze PGNiG Superligi kobiet. Zapraszamy kibiców i sympatyków piłki ręcznej do wspólnego kibicowania. Przyjdź i wspólnie świętuj awans naszych dziewczyn do kolejnej rundy europejskich pucharów.

Tekst. MOSiR

Fot. Studio Krasuń

 

 

Fot. Studio Krasuń