Udany inauguracyjny turniej młodzika

atak

atak - atak


30 października br. sekcja siatkówki IKS Atak w kategorii młodzika chłopców zainaugurowała sezon w lidze wojewódzkiej w której start zgłosiło 11 drużyn z Warmii i Mazur. Nasi siatkarze zostali przydzieleni do 2 ligi razem z drużynami UKS Absolwent Olsztyn II, Greenvolley Ełk I oraz Greenvolley Ełk II.

Wszystkie spotkania które odbywały się w Hali Sportowo - Widowiskowej MOSiR zakończyły się zwycięstwem Ataku w stosunku 2:0 oraz pewnym awansem do 1 ligi i grą w kolejnym z turniejów z najlepszymi zespołami w naszym województwie. Chłopcy mimo zaledwie dwu miesięcznych przygotowań zaprezentowali się rewelacyjnie, grając trudną zagrywką oraz stabilnie w obronie. Zabieramy się już jednak do ciężkiej pracy aby przygotować się jeszcze lepiej do kolejnych zawodów które juz 13 listopada w Olsztynie.

Skład drużyny IKS Atak Elbląg : Igor Decyk (kapitan) , Adrian Gąsiorowski, Aleksander Banach, Mateusz Plak, Szymon Kijewski, Kacper Kozubowski, Michał Rożankowski, Szymon Patecki, Kamil Dobosz, Jakub Król, Antoni Posadzy, Radosław Tonga,Oskar Woźny (libero) , Oliwier Woźnicki (libero)

Trener: Piotr Kowal

Wyniki spotkań:
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2 – UKS Greenvolley Ełk 2 - 2:1
IKS „ATAK” Elbląg – UKS Greenvolley Ełk 2 - 2:0
UKS Greenvolley Ełk 2 – UKS Greenvolley Ełk - 0:2
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2 – IKS „ATAK” Elbląg - 0:2
UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2 – UKS Greenvolley Ełk - 2:0
IKS „ATAK” Elbląg – UKS Greenvolley Ełk - 2:0

Klasyfikacja końcowa:
I. IKS „ATAK” Elbląg
II. UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 2
III. UKS Greenvolley Ełk
IV. UKS Greenvolley Ełk 2