Młodzicy z Tomity na Międzywojewódzkich Mistrzostwach w Bydgoszczy

zawody

zawody - zawody

W niedzielę, 2 października br. w Bydgoszczy zawodnicy UKS Tomita uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Na turnieju walczyli judocy z czterech województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnio-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Nasz klub reprezentowali: Monika Wołoszyn, Dominik Filipowicz i Kacper Wojciechowski.

Monika Wołoszyn w kat. wag – 48 kg, stoczyła cztery zwycięskie walki pokonując wszystkie zawodniczki przed czasem, tym samym zajęła pierwsze miejsce na Mistrzostwach.

Kacper Wojciechowski - w kat. wag - 81 kg, stoczył pięć walk z czego cztery zwycięskie. W walce finałowej nieznacznie uległ przeciwnikowi i zajął drugie miejsce.

Dominik Filipowicz w kat. wag -66 kg, walczył na tatami pięć razy, z czego trzy walki wygrał. Ostatecznie Dominik musiał pogodzić się z piątym miejscem.