Reprezentowali Elbląg... między zamkami

compiegne

compiegne - compiegne

Bardzo dobrze zaprezentowała się delegacja biegaczy Urzędu Miejskiego, która w minioną niedzielę wystartowała w tradycyjnym "Biegu Między Dwoma Zamkami Pierrefonds-Compiegne", który tardycyjnie odbywa się w partnerskim mieście Elbląga - Compiegne.

W skład delegacji Urzędu Miejskiego weszli, Kazimierz Pilecki (Departament Innowacji i Informatyki), Joanna Deputat (Zarząd Zieleni Miejskiej) oraz Monika Gaj (Departament Skarbnika Miasta). W biegu wzięło udział 450 zawodników. Joanna Deputat z czasem 1:09:22 była 40 w klasyfikacji generalnej oraz zwyciężyła w klasyfikacji kobiet. Monika Gaj zajęła 120 miejsce oraz 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Kazimierz Pilecki zajął 241 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz 13 w kategorii wiekowej.