Międzyświetlicowa spartakiada

Spartakiada

Spartakiada - Spartakiada

Nadszedł ten długo wyczekiwany przez nas dzień! Dnia 25 maja 2016r., osiem szkół podstawowych z Elbląga i Szkoła Podstawowa ze Zwierzna spotkały się w hali Centrum Sportowo-Biznesowego, aby zmierzyć się ze sobą w wielkim finale III Międzyświetlicowej Spartakiady Szkół Podstawowych. Nasza szkoła, jako organizator imprezy przygotowała 6 konkurencji sportowych, w których młodzi zawodnicy musieli wykazać się zręcznością, dokładnością, szybkością, refleksem, sprytem i nie lada kondycją! Dzieci odbijały piłeczkipingpongowe, kozłowały, ścigały się, strzelały gole do bramek, skakały na piłkach korekcyjnych. Zwieńczeniem zawodów była sztafeta, której towarzyszyło najwięcej emocji. Wyniki drużyn były tak wyrównane, że do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy kto stanie na podium. Gdy podsumowaliśmy wyniki wszystkich konkurencji, szansę na wykazanie się swoimi umiejętnościami przekazaliśmy licznie przybyłym kibicom naszych zespołów, gdyż jak co roku doping również był promowany punktami dla drużyn.
W tym roku laur zwycięzcy przypadł w udziale Szkole Podstawowej nr 12 w Elblągu. Zaszczytne drugie miejsce na podium zajął ubiegłoroczny zwycięzca Spartakiady-Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu. Trzecie miejsce na podium zajął zespół z naszej szkoły i jest dla nas wielkim sukcesem!
Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom i zapraszamy wszystkie szkoły do ponownego udziału w naszej zabawie już za rok!

Podziękowania należą się Gimnazjum nr 7 w Elblągu, dzięki waszej nieocenionej pomocy impreza przebiegła tak sprawnie!


Dziękujemy również zespołowi mażoretek ze Szkoły Podstawowej nr 11 za artystyczne uświetnienie Spartakiady!

Dziękujemy i pozdrawiamy

Organizatorzy z SP 16

Spartakiada

Spartakiada - Spartakiada

Spartakiada

Spartakiada - Spartakiada