Zagraj w squasha i pomóż chorym dzieciom

turniej

turniej - turniej


W najbliższy weekend (18-19 grudnia) rozegrany zostanie III Charytatywny Turniej Squasha kategorii B+. Pieniądze uzyskane z dwudniowej imprezy przekazane zostaną na potrzeby dzieci z elbląskiego Domu Pomocy Społecznej.

 

Tradycyjnie w grudniu Szkoła Tenisa & Squash SCORE oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizują Charytatywny Turniej Squasha. Impreza jest doskonałą okazją, by nie tylko sprawdzić się na niwie sportowej, ale przy okazji także pomóc osobom potrzebującym. 18 i 19 grudnia w Klubie Squash SCORE mieszczącym się w hali CS-B przy al. Grunwaldzkiej odbędzie się charytatywny turniej z którego dochód przekazany zostanie na prezenty, wycieczki dla dzieci i młodzieży z Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Św. Jadwigi w Elblągu przy ulicy Kasprzaka.

- Na ten szczytny cel, oprócz wpisowego przekazane zostaną także pieniądze pochodzące z kwesty prowadzonej w czasie imprezy wśród kibiców - wyjaśnia Karolina Skorek ze Szkoły Tenisa & Squash SCORE. - W ubiegłym roku wspólnymi siłami zebraliśmy 3.500 złotych, które zostały wydane na pomoce rehabilitacyjne oraz wycieczki do Loop’s World w Gdańsku i Teatru Muzycznego w Gdyni. W tym roku chcielibyśmy pobić ten rekord, dlatego zachęcamy wszystkich by wsparli nasze działania. Jeśli nie możesz zagrać w turnieju, a chcesz pomóc to pieniądze można przekazać w Szkole Tenisa & Squash SCORE lub przelać na konto DPS przy ul. Kasprzaka.

Zapisy przyjmowane są do czwartku 17 grudnia pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">radek@Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zawody rozpoczną się w piątek 18 grudnia turniejem dla dzieci. Najmłodszych zobaczymy na kortach od godz. 15:00. Natomiast dzień później do rywalizacji przystąpią dorośli. Kobiety rozpoczną zmagania od godz. 12:00, natomiast mężczyźni wkroczą na korty o 15:00. Na uczestników czekają ciekawe upominki. A będzie o co walczyć, gdyż o nagrody zadbali nasi sponsorzy: Sklep oświetleniowy Euron, Stara Mydlarnia, Haft i Nadruk Bartwy, 3rakiety.pl, Hurtownia fryzjerska Silker, YOLO, wyroby skórzane MARCO, Tatoo Pizza, Restauracja Mapa, Sklep Erakiety.com.

Tekst MOSiR
Fot. Szkoła Tenisa & Squash SCORE