Rusza sprzedaż biletów na Turniej Czterech Trenerów

Rusza sprzedaż biletów na Turniej Czterech Trenerów

Rusza sprzedaż biletów na Turniej Czterech Trenerów - Rusza sprzedaż biletów na Turniej Czterech Trenerów

W październiku w Elblągu rozegrany zostanie siatkarski Turniej Czterech Trenerów o Puchar Prezydenta Elbląga w którym wystartują czołowe drużyny PlusLigi. Od 2 września rusza sprzedaż biletów na to wydarzenie.

To będzie jedno z ciekawszych wydarzeń sportowych ostatnich miesięcy w Elblągu. Przez dwa dni miłośnicy siatkówki będą mogli podziwiać w akcji czołowe zespoły siatkarskiej PlusLigi. W Turnieju Czterech Trenerów o Puchar Prezydenta Elbląga w elbląskiej hali Centrum Sportowo-Biznesowego zaprezentują się: LOTOS Trefl Gdańsk, PGE Skra Bełchatów, Cerrad Czarni Radom i Indykpol AZS Olsztyn.

W sobotę 10 października jako pierwsze na boisko wybiegną zespoły PGE Skry Bełchatów i Indykpolu AZS-u Olsztyn. Ten mecz zaplanowano na godz. 14:30. Natomiast o godz. 17:00 kibice będą mogli oklaskiwać w akcji siatkarzy LOTOSU Trefla Gdańsk i Cerradu Czarnych Radom. W niedzielę drugi dzień imprezy i mecz o trzecie miejsce oraz wielki finał. Tego dnia mecze rozegrane zostaną kolejno o godz. 12:00 i 14:30.

Wszyscy, którzy będą chcieli wciąć udział w tym wielkim, sportowym wydarzeniu, już od 2 września będą mogli zaopatrzyć się w bilety. Na początek rusza sprzedaż w systemie internetowym, a organizatorzy przygotowali dla kibiców bilety jednodniowe, karnety oraz bilety szkolne. Za bilet jednodniowy (dwa mecze) zapłacimy 30 zł (bilet normalny) i 20 zł (bilet ulgowy). Natomiast karnet na cały turniej (4 mecze) to koszt 40 zł (normalny) i 25 (ulgowy).

Organizatorzy przygotowali także ofertę specjalną dla zorganizowanych grup szkolnych (minimum 10 osób plus opiekun grupy). Za jednodniowy bilet grupowy każda z osób zapłaci 15 złotych. W tym systemie obowiązuje rezerwacja telefoniczna pod nr tel. (55) 625-62-00, która potrwa do 30 września. Należy jednak pamiętać, że bilety szkolne przysługują jedynie uczniom szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów, posiadających ważną legitymację upoważniającą do zniżki. Wstęp dla dzieci do 3 roku życia, bez zajmowania osobnego miejsca, jest bezpłatny. Weryfikacja biletów ulgowych będzie następować w dniu imprezy przy wejściu na halę.

Zakupiony bilet z kodem kreskowym, po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłany będzie na podany podczas rejestracji adres mailowy do kupującego. Natomiast w kasie Centrum Sportowo – Biznesowego bilety dostępne będą pod koniec września.
Organizatorami turnieju są: Centrum Sportowo-Biznesowe w Elblągu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski, Prezydent Elbląga.
Tekst: CS-B i MOSiR
Fot: 058sport.pl