W niedzielę trzeci turniej Tortuga MOSiR Cup

rozgrywki

rozgrywki - rozgrywki

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do trzeciego turnieju siatkówki plażowej Tortuga MOSiR Cup rozgrywanego w ramach cyklu Grand Prix Elbląga. Zawody rozegrane zostaną w najbliższą niedzielę (2 sierpnia), a na chętne zespoły organizatorzy czekają do soboty.

Grand Prix Tortuga MOSiR Cup to cykl turniejów w których startujące drużyny zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej. W każdym z czterech wakacyjnych turniejów może wziąć udział maksymalnie 12 zespołów. Po rozegraniu wszystkich turniejów zostaną podliczone punkty, a w całym cyklu Grand Prix Elbląga zwycięży ta drużyna, który zgromadzi na swoim koncie najwięcej punktów. Areną zmagań siatkarzy plażowych jest specjalnie przygotowane boisko przy Tawernie Tortuga na Bulwarze Zygmunta Augusta.

Za nami już dwa turnieje, a to oznacza że Grand Prix Elbląga znalazło się na półmetku. W minioną niedzielę najlepiej poradził sobie duet Patryk Reszka/Michał Trybiński, drugie miejsce przypadło duetowi Dawid Woźny/Patryk Zawadka, a trzecie ekipie Kamil Tomczak/Michał Skorupa. Do tej pory w zawodach wystartowało 17 dwuosobowych zespołów. W klasyfikacji generalnej na prowadzeniu jest para Dawid Woźny/Patryk Zawadka, która o zaledwie dwa punkty wyprzedza duet Kamil Tomczak/Michał Skorupa. Na trzecim miejscu podium znajdują się Patryk Reszka i Michał Trybiński, którzy zgromadzili 12 punktów. Różnica między pozostałymi drużynami jest niewielka, a to zapowiada ciekawą walkę w dwóch ostatnich turniejach.

Szansę na kolejne punkty do klasyfikacji generalnej zespoły będą miały już w najbliższą niedzielę 2 sierpnia, kiedy to rozegrany zostanie trzeci turniej z cyklu Grand Prix Elbląga. Aktualnie trwają zapisy do udziału w zawadach. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są do soboty (01.08) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość zespołów jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w zawodach jest bezpłatny. Początek siatkarskich zmagań zaplanowano na godz. 9.00. Ostatni turnieju z cyklu Grand Prix Elbląga odbędzie się 16 sierpnia. Informację o zawodach można znaleźć także na fanpage Tawerna Tortuga.

Tekst i fot. MOSiR