Ozłocone i osrebrzone drużyny „Cheerleaders Cadmans” wróciły z Mistrzostw Polski

cadmans
W miniony piątek elbląskie drużyny „Cheerleaders Cadmans” brały udział w Mistrzostwach Polski Cheerleaders, które odbyły się w Karczewie. Nasze zawodniczki rywalizowały w nowej kategorii - Freestyle Pom, która przybyła do nas ze Stanów Zjednoczonych, a zawody w tej kategorii były rozgrywane w Polsce po raz pierwszy.

Elbląg reprezentowały dwa zespoły - seniorski „Cheerleaders Cadmans” i juniorski „Mini Cheerleaders Cadmans” a także dwa duety, jeden w kategorii junior i drugi w kategorii senior.

Minione Mistrzostwa Polski były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Lubljanie na Słowenii, oraz do Mistrzostw Świata, które odbędą się w Stanach Zjednoczonych w Orlando w samym Disney World.

Zespół Cheerleaders Cadmans zdobył tytuł Mistrza Polski w składzie: Agnieszka Kuczkowska, Agata Iwaniszczuk, Magdalena Konczewska, Dorota Choromanska, Pola Stolowska, Dagmara Prochera, Monika Skowronska, Justyna Pisarska, Malgorzata Mazur, Adrianna Benke, rezerwowe:Milena Jankowska, Aneta Andrychowska.

Zespół „ Mini Cheerleaders Cadmans” zdobył tytuł Wicemistrza Polski w składzie: Daria Borkowska, Wiktoria Pałeczko, Aleksandra Pałeczko, Monika Lelujko, Nikola Różańska, Patrycja Radzikowska, Patrycja Marguardt, Daria Murawska, Oliwia Misterkiewicz, Karolina Biegajewska, Oliwia Gruszecka, Ada Szopińska, Oliwia Sułek, Karina Kwiatkowska, Klaudia Samsel, Karolina Ołoszewska.

Juniorski duet Nikola Różańska i Daria Borkowska zdobyły Wicemistrzostwo Polski.

Seniorski duet Magdalena Konczewska i Pola Stolowska Wicemistrzostwo Polski.

Już za dwa tygodnie nasze dziewczyny wyruszą na kolejne Mistrzostwa Polski, gdzie będą walczyły o utrzymanie tytułów mistrzowskich. W Nowym Lacku po raz czwarty będą rywalizowały w kategorii Pom Dance zarówno w formacji jak i w duetach. Elblążanie trzymajcie kciuki za nasze dziewczyny!