W niedzielę ostatnie taneczne spotkanie na lodowisku

plakat
Jeśli nie masz pomysłu na niedzielne popołudnie, to skorzystaj z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i przyjdź na lodowisko. O godz. 17.40 rozpocznie się ostatnie w tym sezonie Ice Party. Przez cały zimowy sezon na elbląskim lodowisku Helena, w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em, odbywały się taneczne zabawy dla mieszkańców. Przed nami ósme i zarazem ostatnie już w tym sezonie spotkanie w ramach Ice Party. Każdy kto tego dnia odwiedzi lodowisko, będzie mógł, przy dobrej muzyce, miło spędzić niedzielne popołudnie.

- Spotkania w ramach Ice Party weszły na stałe do kalendarza imprez i jak widać cieszą się sporą popularnością wśród mieszkańców Elbląga - wyjaśnia Marek Kucharczyk, specjalista ds. Marketingu i Reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Aż żal pomyśleć, że to już ostatnie spotkanie w tym roku. Jeśli oczywiście będzie taka wola mieszkańców, to do tanecznych zabawa na lodzie powrócimy w przyszłym sezonie.

Jak na zakończenie przystało, ostatnie w tym sezonie Ice Party ma być wyjątkowe. W podróż muzyczną zabierze nas znany konferansjer Krzysztof Panas, co gwarantuje świetną zabawę. Podczas imprezy usłyszymy największe hity minionych i obecnych czasów. Nie zabraknie także koncertu życzeń.

- Od wielu tygodni urozmaicamy niedzielne sesje wspaniałymi przebojami, które dają jeszcze większą energię uczestnikom ślizgawki. Można zaobserwować temperament jeżdżących oraz jak pozytywnie muzyka wpływa na ludzi. Ponadto lodowisko jest doskonałym miejscem aby poznawać nowe osoby lub integrować się ze znajomymi - podkreśla Krzysztof Panas odpowiadający za oprawę muzyczną imprezy i jej prowadzenie.

Rozpoczęty na początku zimowego sezonu cykl Ice Party będzie miał swój finał właśnie w najbliższą niedzielę. O godzinie 17.40 wystartuje kolejna roztańczona sesja, na której rozlosujemy atrakcyjne nagrody. Na uczestników czekają także ciekawe konkursy.

- Na pierwszej odsłonie tegorocznego Ice Party każdy z uczestników naszej zabawy, na specjalnych kuponach konkursowych mógł zbierać pieczątki oraz znaczki potwierdzające swój udział w niedzielnych spotkaniach na lodzie - wyjaśnia Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Podczas niedzielnego finału nastąpi podsumowanie akcji, a wśród najaktywniejszych uczestników Ice Party rozlosowanie zostaną nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Ostatnie w tym sezonie Ice Party odbędzie się w niedzielę 22 lutego o godz. 17.40. Bilet wstępu na zabawę to koszt 9 złotych (bilet normalny) i 6 zł (bilet ulgowy). W czasie imprezy czynna będzie także wypożyczalnia sprzętu, a za wypożyczenie pary łyżew zapłacimy 6 zł. Wejściówki można zakupić i rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest piątek w godz. 16:00 do 19:30 oraz sobotę i niedzielę w godz. 11:30 – 18:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy.

Fundatorami nagród są: Hotel & Spa Srebrny Dzwon w Kadynach, FANTAZJA PRODUCENT REKLAM, DGM Anna Samsel, Krzysztof Panas IMPREZY REKLAMA.

Tekst i fot. MOSiR