Spędź romantyczne Walentynki na lodzie

plakat
Walentynki coraz bliżej. Brak Ci oryginalnego pomysłu na spędzenie tego dnia razem z ukochaną osobą? Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Walentynki na lodzie. W programie m.in.: dobra muzyka, świetna zabawa oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Walentynki to czas kiedy zakochani obdarowują się miłością. Każdego dnia ukochana osoba powinna czuć się wyjątkowo, ale Walentynki muszą być szczególnie romantyczne. Bądź zatem kreatywny i pomyśl o czymś innym niż kwiaty czy pudełko słodkości. Jeśli chcesz swojej drugiej połówce sprawić niespodziankę, to zaproś ją na Walentynki na lodzie. Wyśmienita zabawa, którą poprowadzi znany konferansjer Krzysztof Panas, wyjątkowa aranżacja, konkursy i wspólna zabawa - to wszystko czeka na tych, którzy 14 lutego odwiedzą elbląskie lodowisko.

- Nasze spotkania w ramach Ice Praty pokazały, że elblążanie lubią wspólnie się bawić, dlatego postanowiliśmy zrobić krok dalej i zorganizować Walentynki na lodzie - informuje Marek Kucharczyk, specjalista ds. Marketingu i Reklamy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. - To propozycja dla zakochanych, choć nie tylko. Na zabawę zapraszamy także samotne osoby, które być może w czasie Walentynek poznają swoją drugą połówkę.

Zabawa na lodzie zapowiada się wyjątkowo. Oprócz dobrej muzyki, organizatorzy przygotowali mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Każda osoba, która będzie wchodziła na lodowisko otrzyma serduszko z numerem, na podstawie którego będą losowane nagrody. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają gorącą czekoladę, a na zakończenie imprezy zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie.

- Na zakochanych czeka romantyczna kolacja we dwoje, której sponsorem jest Kadyny Folwark Hotel & SPA - informuje Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Ale to nie wszystkie atrakcje i niespodzianki jakie przygotowaliśmy. Mamy także zaproszenia do kina Światowid, do Pizzerii La Capra, zaproszenie do salonu urody, wejściówki do Calypso Fitness Clubu, a także podwójne zaproszenie na romantyczną kolację do ekskluzywnej restauracji. Jak widać, warto w sobotę odwiedzić lodowisko i wspólnie z nami spędzić Dzień Zakochanych.

Walentynki na lodzie odbędą się w sobotę 14 lutego o godz. 16:40. Bilet wstępu na zabawę to 9 złotych (normalny) i 6 zł (ulgowy). W czasie imprezy czynna będzie także wypożyczalnia sprzętu, a za wypożyczenie pary łyżew zapłacimy 6 zł. Bilety wstępu można zakupić w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i  piątki w godz. 16:00 do 19:30 oraz soboty i niedziele w godz. 11:30 – 18:00. Istnieje także możliwość telefonicznej rezerwacji biletów. Należy jednak pamiętać, że zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej do piątku 13 lutego. Po tym terminie, nieodebrane wejściówki stracą ważność. Ilość miejsc jest ograniczona.

Sponsorami Walentynek na lodzie są: Kadyny Folwark Hotel &SPA, Restauracja DUET, Pizzeria La Capra, Calypso Fitness Club, Kino Światowid, Studio Małgorzaty Krasuń Atelier Fryzjerstwa i Fotografii

Tekst i fot. MOSiR