W niedzielę na lodowisku spotkajmy się na Ice Party

ice party
Po raz kolejny w tym sezonie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na niedzielne Ice Party. Zabierz rodzinę, zaproś znajomych i baw się świetnie na lodowisku Helena.

Ice Party już na stałe wpisało się w kalendarz imprez organizowanych na elbląskim lodowisku Helena. Kolejna okazja do zabawy i szaleństw nadarzy się już w najbliższą niedzielę  o godz. 17:40. Festyn na lodzie zyskał już swoich stałych bywalców, cieszy się sporym zainteresowaniem elblążan i nie inaczej powinno być także tym razem.

Tradycyjnie już w czasie Ice Party w muzyczną podróż zabierze nas znany konferansjer Krzysztof Panas, co oczywiście gwarantuje świetną zabawę. Podczas imprezy usłyszymy największe hity znanych przebojów z parkietów z minionych i obecnych czasów. Ice Party to jednak nie tylko jazda na łyżwach przy muzyce. Tak jak podczas poprzednich spotkań, także i teraz nie zabraknie zabawy oraz konkursów z nagrodami.

Na uczestników wspólnej zabawy dodatkowo czeka także koncert życzeń. Każdy chętny będzie mógł zamówić ulubioną piosenkę dla koleżanki, kolegi czy bliskiej mu osoby. Jednocześnie przypominamy o przynoszeniu na zabawę kuponów potwierdzających uczestnictwo w imprezie.

- Od pierwszego dnia tegorocznego Ice Party każdy z uczestników naszej zabawy, na specjalnych kartach konkursowych zbiera pieczątki potwierdzające swój udział w niedzielnych spotkaniach na lodzie - wyjaśnia Marek Kucharczyk Specjalista ds. Marketingu i Reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Elblągu. - Podczas wielkiego finału nastąpi podsumowanie akcji, a wśród najaktywniejszych uczestników Ice Party rozlosowanie zostaną wspaniałe nagrody.

Bilet wstępu na zabawę to 9 złotych (bilet normalny) i 6 zł (bilet ulgowy). W czasie imprezy czynna będzie także wypożyczalnia sprzętu, a za wypożyczenie pary łyżew zapłacimy 6 zł. Bilety wstępu można zakupić i rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i  piątki w godz. 16:00 do 19:30 oraz soboty i niedziele w godz. 11:30 – 18:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy.

Terminy spotkań w ramach Ice Party (niedziela, godz. 17:40): 18 stycznia 2015 r.; 1 lutego oraz wielki finał - 22 lutego.

Sponsorami Ice Party są: Hotel&SPA Srebrny Dzwon w Kadynach, Krzysztof Panas Imprezy i Reklama, DGM Anna Samsel, Fantazja producent reklam.

Tekst i fot. MOSiR