W sobotę biegniemy na orientację w Parku Kajki

bno

bno - bno

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejną rundę tegorocznego Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Tym razem miłośnicy biegania z mapą w ręku przemierzali będą ścieżki Parku Kajki.

Najbliższe zawody w biegach na orientację to doskonała okazja, by na sportowo rozpocząć pierwszy grudniowy weekend. Sobotnie zawody będą jednocześnie ostatnią w tym roku rundą tegorocznego GP Elbląga. Zapowiada się zatem sportowa sobota pełna zdrowej rywalizacji i świetnej zabawy.

Zawody skierowane są do wszystkich, zarówno młodzieży szkolnej, dorosłych jak i całych rodzin. Dla każdej z grup wiekowych przygotowana będzie trasa dostosowana do ich możliwości. Biuro zawodów mieścić się będzie Szkole Podstawowej Nr 6. Start zaplanowano na godz. 10:00. Można jeszcze zgłaszać swój udział na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz odpowiednio wcześnie w dniu zawodów.

Zawody w Biegach na Orientację organizowane są przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Klubie 16 Pułku Wsparcia Dowodzenia. Partnerem obecnej edycji jest restauracja SUBWAY w Centrum Handlowym Ogrody, której właściciel ufundował 5 bonów na kanapki do rozlosowania między uczestników biegów.

Więcej informacji o zawodach można znaleźć na naszej stronie w zakładce GP Elbląga w Biegach na Orientację.

Tekst i fot. MOSiR