MOSiR zaprasza na niedzielny aqua fitness

aqua

aqua - aqua

Od najbliższej niedzieli, 7 października, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji uruchamia dodatkowe zajęcia aqua fitness. Oferta skierowana jest do osób, które w ciągu tygodnia pracy nie mają zbyt dużo czasu, by zadbać o kondycję i własne ciało.

W ramach programu „Aktywuj się z MOSiR-em” ośrodek przygotował specjalną propozycję aktywności z myślą o zapracowanych paniach, które w tygodniu nie mają czasu na poprawę swojej kondycji fizycznej. W każdą niedzielę o godz. 16:30 w Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej 68 odbywać się będą zajęcia fitness w wodzie. Jedno wejście obejmuje 30 minut ćwiczeń oraz 30 minut pływania dowolnego.

Panie, które mają czas jedynie w weekend mogą wykupić karnet w cenie 60 zł za 4 wejścia w miesiącu. Istnieje również możliwość  zakupu karnetu w cenie 90 zł za 8 wejść w miesiącu. Wówczas można skorzystać z dodatkowych zajęć, które odbywają się w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o godz. 20:00 lub w środy o 9:00.
Więcej informacji o ofercie można uzyskać w kasie Krytej Pływalni lub telefonicznie pod numerem 55 625 63 90. Serdecznie zapraszamy.

Tekst i fot. MOSiR