Prezentacja szczypiornistów podczas Elbląskiego Świeta Chleba

Meble Wójcik Elbląg

Meble Wójcik Elbląg - Meble Wójcik Elbląg

W sobotę, 2 września podczas Święta Chleba nastąpi oficjalna prezentacja zespołu Mebli Wójcik Elbląg na sezon 2017/2018. Zawodnikom towarzyszyć będą adepci Akademii Piłki Ręcznej Handballowy Elbląg. Piłkarzy ręcznych będzie można zobaczyć od godz. 11:00 na scenie ustawionej przy placu katedralnym na starym mieście w Elblągu.

 

W pierwszej kolejności zaprezentują się grupy młodzieżowe. Powstała we wrześniu 2016 roku akademia piłki ręcznej ma w swoich szeregach ponad 170 zawodników i cały czas prowadzi nabór. Następnie na scenie zaprezentują się seniorzy. Oprócz znanych z poprzednich sezonów zawodników, zaprezentowani zostaną nowi szczypiorniści - bramkarz Paweł Kiepulski, skrzydłowi Filip Koper i Bartosz Lachowicz, rozgrywający Marcin Miedziński, Adam Załuski oraz obrotowy Tomasz Grzegorek.

Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę, 2 września na godz. 11:00 przed scenę przy placu katedralnym na starym mieście w Elblągu. Elblążanie dzień wcześniej (01.09.) rozpoczną rozgrywki PGNiG Superligi meczem z Sandra Spa Pogonią Szczecin. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00 w hali sportowo - widowiskowej MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej 135 w Elblągu.