Turniej szachowy do lat 10 w MDK

szachy

Młodzieżowy Dom Kultury organizuje - przy współpracy z Klubem Szachowym Start - tradycyjny otwarty turniej szachów klasycznych o Puchar Elbląga młodzików.

Impreza odbędzie się w nowym budynku MDK przy ul. Warszawskiej 51 w 2 terminach: we wtorek, 16 maja oraz w piątek, 19 maja br. w godz. 16 - 19 (zgłoszenia we wtorek w godz. 15 - 16, wpisowe wynosi 5,- zł od osoby).

Organizatorzy zapraszają dziewczęta i chłopców znających reguły tej gry oraz zapis partii, którzy urodzili się w roku 2007 lub w latach późniejszych, z terenu Elbląga i okolic. Rozgrywki w jednej grupie systemem szwajcarskim 6-rundowym z czasem gry P30 (po 30 minut na partię dla osoby). Zapis partii obowiązkowy przez 20 pierwszych posunięć.

Turniej jest klasyfikacyjny, czyli daje możliwość zdobycia norm na V i IV kategorię szachową (dziewczęta również na kat. III). Organizatorzy przygotowali puchary dla 3 najlepszych dziewcząt i chłopcóów oraz dyplomy i upominki dla czołowych uczestników imprezy.

UWAGA: dla usprawnienia organizacji prosimy o wcześniejsze zgłoszenia mailowe na adres sędziego głównego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer telefonu: 511-745-807 /Bogdan Siwoń/ do dnia 15 maja br.
  

ZAPRASZAMY PRZYSZLYCH MISTRZÓW SZACHOWNICY!