Święty Mikołaj zaprasza na lodowisko Helena

plakat

plakat - plakat


Przez cały rok czekamy na tej jeden wyjątkowy dzień. Dzień, w którym odwiedzi nas gość specjalny z dalekiej Laponii. Tym gościem jest oczywiście Święty Mikołaj, który na swoich saniach także i w tym roku odwiedzi elbląskie lodowisko Helena. Zaprasza we wtorek  6 grudnia na niezwykłe wydarzenie pod nazwą „ Mikołajki z Media Markt”.

Mikołajki to czas kojarzony z prezentami rozdawanymi przez Świętego Mikołaja. Nie inaczej będzie i tym razem. We wtorek  6 grudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci oraz całe rodziny na „Mikołajki z Media Markt”. Tego dnia na lodowisku Helena odbędzie się spotkanie ze św. Mikołajem podczas którego animatorzy przeprowadzą konkursy i zabawy z nagrodami.

Wspólna zabawa na lodzie to dla dzieci przede wszystkim niezwykła frajda i ciekawe doświadczenie, a dla dorosłych powrót do beztroskich czasów - twierdzi Marek Kucharczyk, specjalista ds. Marketingu i Reklamy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Tego dnia lodowisko zmieni się w bajkową krainę. Będzie specjalnie przystrojone i oświetlone, a świąteczny klimat przybliży nam specjalnie dobrana muzyka.  Mikołajki na lodzie to impreza skierowana nie tylko do najmłodszych, ale także całych rodzin. Dlatego też, w czasie prawie dwugodzinnej zabawy, nie zabraknie konkurencji, w których swoimi umiejętnościami będą musieli wykazać się także dorośli. Oczywiście z pomocą przyjdą im dzieci, a dla rodzin, które najlepiej poradzą sobie z zadaniami i konkursami św. Mikołaj przygotował nagrody. Natomiast odpowiednio dobrana muzyka wprowadzi wszystkich w świąteczny klimat.

Zapowiada się kolejna ciekawa impreza na lodowisku, podczas której nie zabraknie atrakcji, konkursów i niespodzianek. Należy jednak pamiętać, że ilość uczestników jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane udziałem w imprezie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji i zakupu wejściówek, by uniknąć stania w kolejkach lub sytuacji w której zabraknie dla kogoś biletu. Impreza odbędzie się dzięki wsparciu sponsorów którymi są: Media Markt,  Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki, Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy.

„Mikołajki z Media Markt” odbędą się 6 grudnia (wtorek) o godz. 18.00 na lodowisku Helena. Bilety w cenie 11 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł. Wejściówki można rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i  piątki w godz. 16:00 do 19:30 oraz soboty i niedziele w godz. 12:00 – 17:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy. Rezerwacja biletów i odbiór wejściówek odbywać się będzie w niedzielę 4 grudnia w godz. 12:00 – 17:00.  w kasie lodowiska. Po tym terminie nieodebrane bilety trafią do wolnej sprzedaży, która odbywać się będzie w dniu imprezy w kasie lodowiska.

Tekst i fot. MOSiR