Lato w FORMIE - aktualizacja! Piątkowa zmiana w programie

baner

baner - baner


Informujemy, że nastąpiła zmiana w piątkowym (5.08) harmonogramie „Lata w formie”. Odwołany został koncert zespołu „Mentalnych narzędzi”. Elblążan i turystów zapraszamy na Summer Dance Fusion, czyli pokazy taneczne połączone z nauką stylów taneczno-sportowych, takich jak zumba, salsation, fit and funki. Zabawa rozpocznie się o godz. 16:30 i potrwa do 19:30. Zapraszamy na plac przy Katedrze.

W sobotę w klimaty bluesowe wprowadzi dobrze znany elbląskiej publiczności zespół TRANS BLUES. Na scenie pojawi się również zespół Jupiter z muzyka biesiadną. Nie zapomnijmy również o siódmym już "Spotkaniu z przewodnikiem". Tym razem zwiedzimy bogate wnętrze kościoła św. Antoniego w Próchniku i poznamy romantyczną historię jednego z członków rodziny Struence, na podstawie której nakręcono film pt. „Kochanek królowej”.

Za sprawą Turnieju Siatkówki Plażowej niedzielne przedpołudnie na Bulwarze Zygmunta Augusta będzie bardzo aktywne. Miłośnicy siatkówki będą mogli podziwiać 12 dwuosobowych ekip w walce o zwycięstwo. Przed Ratuszem Staromiejskim dzieci zobaczą teatr marionetkowy pt. „Czerwony Kapturek”. W niedziele na scenie odbędzie się również  Turniej Jednego Wiersza, chętni będą mogli zaprezentować swoje utwory. Zaraz po nim na Starówce rozbrzmi Disco. Weekend zakończymy koncertem pt. „C’est la vie” – najlepsze kasztany są na Placu Pigalle w ramach XIX Letniego Salonu Muzycznego Bażantarnia.

Zobacz PLAKAT