Lipiec, Lato, Lato w FORMIE

lato w formie

lato w formie - lato w formie


Przed nami kolejny weekend Lata w formie. W piątek dwa koncerty, na początek duet Mauris Duo (godz. 16), a o godz. 19 kapela podwórkowa Sztama z Pasłęka. Na scenie przy katedrze pomiędzy koncertami (od godz. 17) zapraszamy do wspólnego czytania ulubionych utworów literackich.

W sobotę, przy Tawernie Tortuga na Bulwarze Zygmunta Augusta od godz. 9:00 ruszy Turniej siatkówki plażowej o puchar Prezydenta Elbląga. Natomiast na scenie wystąpi DJ Wojtek/Wojtas Ochocki (godz. 17:30). A od godz. 18:30 zapraszamy na koncert muzyki bluesowej w wykonaniu zespołu Trans Blues.

W niedzielę po południu tradycyjnie zapraszamy przed scenę na placu katedralnym. O godz. 16:15 wystąpi Józef Masiak (muzyka biesiadna). Godzinę później zapraszamy na występ Perełek –zespołu z Pasłęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Ci, którzy przegapili sobotni występ grupy Trans Blues, będą mogli ponownie ich posłuchać – koncert bluesowy od godz. 17:50. Na zakończenie ok. 19:30 obejrzymy przedstawienie kabaretowo-teatralne grupy „S z Humorkiem”.

Także w niedzielę, w Bażantarni, ruszy XIX Letni Salon Muzyczny. O godz. 17:00 w muszli koncertowej wystąpi Artur Gotz z zespołem.

plakat

plakat - plakat