Taryfa ulgowa dla wszystkich

za pół ceny

za pół ceny - za pół ceny


Niewiele ponad tydzień dzieli nas od kolejnej akcji „Elbląg za pół ceny”. 23 i 24 kwietnia już po raz 10 będziemy mieli okazję w przystępnej cenie poznać ofertę kulturalną, gastronomiczną oraz wypoczynkową naszego miasta. W ofercie przygotowanej przez partnerów akcji każdy znajdzie coś dla siebie.

Coś na ząb, dla miłośników dobrego jedzenia, przygotowały elbląskie lokale gastronomiczne – restauracje, pizzerie, kawiarnie.

O zdrowie i urodę zadbają elbląskie salony piękności. W weekendowej taryfie ulgowej znajdziemy zabiegi odmładzające, wyszczuplające, masaże, zabiegi fryzjerskie i wiele wiele innych.

Do miłośników mocnych wrażeń ofertę kieruje Aeroklub Elbląski – lot szybowcem. Ci, którzy boją się oderwać od ziemi na dłużej, mogą spróbować swoich sił w skokach na trampolinach. Jeśli wolisz twardo stąpać po ziemi, ale też oczekujesz zastrzyku adrenaliny - zapraszamy na paintball.

A po dniu pełnym wrażeń warto skorzystać ze specjalnych ofert przygotowanych przez elbląskie hotele, gdzie oprócz noclegów, będziemy mieli możliwość skorzystania m.in. ze strefy SPA.

Ulgowy weekend szybko minie, ale wrażenia z tych dni można zachować na dłużej, decydując się na sesję fotograficzną lub pamiątkę na zawsze w postaci… tatuażu.

Oferty promocyjne wszystkich partnerów akcji wraz ze szczegółowym opisem można znaleźć na stronie www.elblagzapolceny.elblag.eu. Przypominamy, że w weekend „Elbląg za pół ceny” wszystkie miejsca biorące udział w akcji będą oznakowane specjalnymi plakatami.

Zachęcamy nie tylko do skorzystania z przygotowanych promocji, ale także do głosowania na najlepszą Państwa zdaniem ofertę akcji „Elbląg za pół ceny” – szczegóły wkrótce na stronie www.elblagzapolceny.elblag.eu.