Zostań partnerem akcji „Elbląg za pół ceny”

Elbląg za pół ceny

Elbląg za pół ceny - Elbląg za pół ceny
Jesienna odsłona akcji Elbląg za pół ceny już 26 i 27 września. Po raz dziewiąty elbląskie hotele, lokale gastronomiczne, salony urody, punkty usługowe będą oferowały swoje produkty z 50% rabatem. Promocja ma na celu prezentację pełnowartościowych towarów i usług znajdujących się w stałej ofercie Partnerów, poprzez ich sprzedaż za pół ceny przez dwa dni trwania akcji promocyjnej. Firmy i instytucje zainteresowane dołączeniem do akcji zachęcamy do wysyłania zgłoszeń. Czekamy na nie do 14 września 2015 r.

Formuła jest otwarta i bezpłatna. Promocją objęty jest program turystyczny oraz usługi związane z szeroko rozumianą turystyką weekendową m.in.: usługi rekreacyjne, gastronomiczne, noclegowe, oferty instytucji kultury i sportu.

Wypełnioną i podpisaną deklarację wraz z dwoma zdjęciami lokalu o rozdzielczości 300 dpi, krótkim opisem reprezentowanego obiektu należy dostarczyć osobiście do Departamentu Promocji i Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu (Ratusz Staromiejski, Stary Rynek 25), bądź przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista uczestników będzie opublikowana na stronie www.elblagzapolceny.elblag.eu. Miejsca, które wezmą udział w akcji zostaną oznaczone specjalnymi plakatami tak, aby turyści oraz mieszkańcy nie mieli wątpliwości, jakich lokali/instytucji dotyczy promocja.  

DEKLARACJA UCZESTNICTWA: http://www.elblag.eu/images/stories/2014/02/deklaracja_elblag_za_pol_ceny.doc