Samodzielne biuro dla organizacji w Inkubatorze COP

biuro

biuro - biuro

Centrum Organizacji Pozarządowych otwiera nabór dla nowego lokatora w samodzielnym biurze dla organizacji pozarządowej z Elbląga w ramach prowadzonego Inkubatora. Swoje oferty można składać do 15 kwietnia. Do nowego biura będzie można wprowadzić się jeszcze przed początkiem maja.

Dla kogo oferta?
Propozycję adresujemy do rozwijających się elbląskich organizacji pozarządowych, które prowadzą bieżącą działalność w mieście, a nie posiadają własnego biura – mówi Ania Śledzińska, koordynatorka Centrum Organizacji Pozarządowych. Organizacje mogą składać wspólne oferty, jeśli się porozumieją na temat wspólnego korzystania z pomieszczenia – dodaje. Przy wyborze przyszłych lokatorów będzie brana pod uwagę efektywność wykorzystania pomieszczenia oraz potencjał planowanych działań organizacji.

Gdzie jest biuro?
Biuro znajduje się w centrum Elbląga, przy ul. Związku Jaszczurczego 17. Łatwo dojechać do niego komunikacją publiczną. Przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking miejski. Oprócz ESWIPu prowadzącego Centrum, w budynku ma siedzibę także 20 różnych organizacji pozarządowych.

Co zawiera oferta?
Pomieszczenie biurowe o powierzchni 12 m2 z przedsionkiem oraz toaletą wyposażone jest w sprzęt oraz meble biurowe (biurko, regał, szafka). Dostęp do internetu (przewodowego oraz wi-fi) jest bezpłatny

Na jakich warunkach?
Korzystanie z biura jest możliwe w ramach Inkubatora COP i jest dla organizacji nieodpłatne. Na podstawie umowy użyczenia organizacja otrzymuje komplet kluczy i samodzielnie planuje swoją pracę. Oferta może zostać podpisana do końca bieżącego roku z możliwością jej przedłużenia w zależności od zapotrzebowania innych organizacji.

Jak skorzystać oferty?
Zainteresowanie można zgłaszać wypełniając formularz. – informuje koordynatorka. O szczegóły można dopytać nas bezpośrednio w biurze – zaprasza.

Skorzystaj z przestrzeni coworkingowej
ESWIP oferuje również inne rodzaje wsparcia. Organizacje i grupy mogą korzystać doraźnie lub cyklicznie z biura coworkingowego lub z sali spotkań. Szczegóły tej oferty są opisane tutaj.