Zumba uwalniała endorfiny

Zumba uwalniała endorfiny

Zumba uwalniała endorfiny - Zumba uwalniała endorfiny

Wczoraj w hali sportowo – widowiskowej MOSiR odbyło się trzecie już spotkanie dla seniorów w ramach kampanii prozdrowotnej Kierunek: Zdrowie. W rytmach między innymi flamenco, merengue, salsy uczestnicy ćwiczyli zumbę.

 

Uwalniamy endorfiny - Zumba. Zajęcia ruchowe poprowadziła Pani Ewa Kalka – właścicielka Szkoły Tańca Broadway, tancerka i doświadczona instruktorka tańca towarzyskiego, instruktorka Zumba Fitness, wielokrotna Mistrzyni Polski Formacji Tanecznych, Wicemistrzyni Europy i Mistrzyni Świata Formacji Tanecznych.  

Po treningu tradycyjnie już uczestnicy spotkania degustowali zdrowe przekąski przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół Gospodarczych, w tym: sałatek, musów i ciast.

Kolejne spotkanie już w przyszły czwartek. Tematyka następnych zajęć brzmi – Wracamy do lat 80-tych – Aerobic dance i gimnastyka codzienna.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00 w hali sportowo – widowiskowej MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej 135. Z uwagi na charakter zajęć prosimy o luźny, sportowy ubiór i obuwie zmienne.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów.
Projekt został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec www.fundusz.grupazywiec.pl  

Galeria zdjęć