Wyrusz na szlak z PTTK Elbląg

z pttk

z pttk - z pttk

PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zaprasza do zapoznania się z kalendarzem imprez turystycznych na rok 2018. Dla wszystkich chętnych czekają wycieczki piesze, rowerowe, motorowe, autokarowe, spływy kajakowe, regaty żeglarskie, prelekcje krajoznawcze a nawet plenery fotograficzne. Łącznie około 160 wydarzeń prowadzonych przez koła i kluby zrzeszone w PTTK Elbląg.

Wszystkie nasze działania to propozycje skierowane do miłośników historii Elbląga i okolic. Trasy naszych wypraw związane są z historią, zabytkami i przyrodą regionu oraz biografią osób, które połączyły swoje losy z Ziemią Elbląską i nie tylko. W trakcie wycieczek, uczestnicy mają niepowtarzalną okazję zobaczyć miejsca unikatowe i na co dzień niedostępne. W 2018 roku przygotowaliśmy propozycję około 160 wydarzeń, dzięki którym można poznać Elbląg i okolice pieszo, rowerem, kajakiem, samochodem czy też w trakcie wycieczek autokarowych i regat żeglarskich.

Hasło programowe PTTK na 2018 rok to „Wędruj z nami ojczystymi szlakami” nawiązując do 100-lecia Odzyskania Niepodległości, dlatego też nie zabraknie naszych stałych imprez patriotycznych takich jak Ogólnopolski Zlot Pamięci Narodowej do Nadbrzeża czy też Złaz Śladami Powstańców Listopadowych do Fiszewa. W październiku za to przejedziemy na rowerach 100 km z okazji 100-lecia niepodległości.

Kalendarz imprez oraz wszystkie niezbędne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej www.pttk.elblag.com.pl  oraz na naszym profilu facebook. Zapraszamy! Do zobaczenia na szlaku!

    
Kamil Zimnicki, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej