Szachy w MDK dla Wielkiej Orkiestry

szachy

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu organizuje, wspólnie z Klubem Szachowym "Start"Elbląg, VI Otwarty Turniej Szachowy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy /XXVI Finał/. Impreza odbędzie się w nowym budynku MDK przy ul. Warszawskiej 51 w niedzielę, 14 stycznia 2018 r. w godz. 11.00 -ok. 14.00.

Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na adres sędziego głównego turnieju:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 511-745-807 /Bogdan Siwoń/ najpóźniej do soboty, 13.01. Potwierdzenia zgłoszeń na miejscu w godz. 10.00 -10.45.

Uczestnicy turnieju wpłacają wpisowe: min. 5,- zł /dzieci i młodzież/ lub min. 10,- zł /dorośli/ - bezpośrednio do puszek WOŚP na sali gry. Turniej odbędzie się w jednej grupie systemem szwajcarskim /6 lub 7 rund/ według zasad szachów szybkich - po 10 minut na partię dla zawodnika. Wszyscy zawodnicy otrzymają serduszka Orkiestry oraz certyfikaty uczestnictwa. Zwycięzca turnieju oraz najlepsi: szachistka, junior do lat 18 i młodzik do lat 10 zdobędą puchary.

Serdecznie zapraszamy - również osoby spoza Elbląga. ZAGRAJMY dla ORKIESTRY!