Przed nami IX KONGRES KOBIET

na kongres

na kongres - na kongres

W piątek 8 września grupa 100 kobiet z Elbląga i regionu wyjeżdża na IX ogólnopolski Kongres Kobiet, który po raz pierwszy odbędzie się w Poznaniu (nie jak wcześniej, w Warszawie) w dniach 9-10 września.

Wyjeżdżamy, tradycyjnie liczną grupą złożoną z członkiń i sympatyków stowarzyszenia Kongres |Kobiet, które od 9 lat działa na naszym terenie bardzo aktywnie pod kierunkiem Jadwigi Król, radnej Sejmiku W-M, Pełnomocniczki KK na Warmii i Mazurach.

Kongres Kobiet to ogólnopolskie forum, na którym już po raz 9. spotkają się tysiące pań z całego kraju, także zza granicy, by omawiać najistotniejsze kwestie towarzyszące życiu polskich kobiet, dotyczące ich spraw zawodowych, rodzinnych, działalności społecznej czy aktywności w polityce.

To dla nas niezmienna okazja do tego, by posłuchać  interesujących dyskusji, wziąć udział w warsztatach tematycznych. To także okazja, by się uczyć, by poznawać poglądy różnych środowisk, poszerzać swoją wiedzę o rzeczywistości, w końcu także: poczuć przysłowiową siłę kobiet!

https://www.kongreskobiet.pl/

Działalność Kongresu Kobiet w Elblągu i regionie od lat wspierają m.in. Marszałek Województwa i Prezydent Elbląga- bardzo liczymy na to, że ich przedstawiciele spotkają się z nami tuż przed wyjazdem.

Na ten moment serdecznie zapraszamy także i Was, Szanowni Przedstawiciele Lokalnych Mediów!

Wyjeżdżamy w piątek o godz. 9.30 z parkingu przy lodowisku "Helena".

Do zobaczenia
Anna Kowalska, Kongres Kobiet, Elbląg